Ana İçeriğe Geç

Firmanızı ve sizi internete taşıyan bir yazılımcıyım. Şuanda internette var olmayı düşünüyorsan hala ne duruyorsun? İletişime Geç!

Ben Kimim

Gelişmekte olan dünyanın içerisinde herkesin bulunduğu internet ortamına dahil olmanızı sağlayan bir yazılımcıyım.

Merhabalar efenim! Ben MutanPlex… Bu tamamen sallama bir isim olmakla birlikte bir kelime bile değil. İngilizcedeki “Mutant” sözcüğüne diğer bir ingilizce sözcük olan ”Flex” sözcüğünü harmanlayıp oluşturdum. 02 model, Eskişehir üretimiyim. İlkokulun ortalarına kadarki çocukluğumu çok çılgınca yaşadım. Dışarıdan sakin gibi dursamda tanıdığınızda aslında o kadar sakin olmadığımı anlayacaksınız. Yeni şeyler öğrenmek, kendimi anlamak, bi amaç edinmek ve sizleri internete taşımak için yazıyorum. Şuanda bulunduğunuz site sizleri kendimle iletişime geçirmek için bir araç. Her an yanımda olan bir yol arkadaşı… Bu yolculuğa ortak olmak istersen iletişime geç sayfasından mutlaka bana ulaş.

MutanPlex olarak sana yardımcı olmaktan büyük bir keyif alacağım. Birlikte size en uygun ve kullanımı rahat olan arayüzü tasarlıyıp arka tarafta tek başıma işi sizin için en uygun hale getirmeye çalışacağım. Unutma ben kendi beğenmediğim bir siteyi size sunmak istemem. Gerçi kim içine sinmeyen bir şeyi yol arkadaşına vermek ister ki? En azından ben değil. Bu yüzden en azından birlikte fikir alışverişi için bile iletişime geçebilirsin.

Barış AL MutanPlex Barış AL MutanPlex Barış AL MutanPlex

Neler Yapabiliyorum

Yapıcağımız siteye ve alan adına uygun olarak bir şablon hazırlıyorum. Şablon PSD/JPG/PNG olarak sizlere sunuyorum. Beğenirseniz front-end olarak HTML5 - CSS3 - Javascript kullanarak bunları koda döküyorum ve animasyonlarla süslüyorum. Projenin gidişine göre gerektiği yerde Bootstrap, JQuery vb. kütüphaneler kullabiliyorum. Önce sizin beğenmeniz ardından benim beğenmem çok önemli. Ben kendi beğenmediğim ve sizin beğenmediğiniz işi asla teslim etmem. Bunu bilerek bana bana istediğiniz işi güvenerek yaptırabilirsiniz.
Yaptığım kodlamayı yönetim paneli yaptırıcaksanız PHP - PDO - MySQL kullanarak veritabanına bağlıyor, front-end ve back-end işini sonlandırıyorum.

Sunduğum Hizmetler

Front-End Tasarımı

Sizin için isteğinize uygun ve animasyonlu bir şekilde front-end tasarımı yapıyorum.

Yönetici Paneli Tasarımı

Sitenizi yönetmenize yardımcı olucak yönetici panelini ihtiyaca uygun bir düzende tasarlıyorum.

Back-End Kodlama

Sitenizi yapısına göre veritabanına bağlıyor ve gerekli güvenlikleri sağlıyorum.

Özel Özellik Tasarımı

Sizin için sitenizde gözükmesini istediğiniz özelliği sitenizin tasarımına uygun bir şekilde kodluyorum.

Grafik Tasarım

Sitenize uygun renkleri kullanarak resimler ve ikonlar tasarlıyorum.

Kolay Kurulum

İsterseniz ben isterseniz kendiniz sürükle bırak yaparak kolayca kurulabilicek bir tasarım şeklinde kodlama yapıyorum.